Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
227 postów 4862 komentarze

Dum spiro, spero...

contessa - widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

10.12.2012 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś kolejna miesięcznica smoleńska... Rok 2012 dobiega końca i jak zawsze pod koniec roku, czas na rekapitulację – jaki był, co przyniósł, co zostawimy i co weźmiemy ze sobą wchodząc w Nowy Rok.

 

Smoleńsk...

Smoleńskiem ten rok zakończymy i ze Smoleńskiem w nowy wejdziemy bo niektórych spraw niedokończonych  zostawić się nie da. Na wigilijnych stołach znów postawimy talerzyk z opłatkiem dla tych co w Smoleńsku. Dla wszystkich 96-ciu , bez wyjątku. Dla śp.chor. Remigiusza Musia z załogi JAK-a i tych wszystkich, którzy odeszli w niejasnych okolicznościach bo za dużo wiedzieli o Smoleńsku...

Smoleńsk to bolesne brzemię, które ciążyć będzie na pokoleniach Polaków. Nieśliśmy je w roku 2011 i 2012 i będziemy je nieść przez kolejny rok, przez kolejne lata...

Lata 2010 i 2011 - minęły  pod znakiem „wojny polsko-polskiej”. Podobno wypowiedziała ją prawowiernym platformersom sekta smoleńska ustawiając krzyż na Krakowskim Przedmieściu i zbierając się pod nim każdego dziesiątego dnia miesiąca by modlić się za Ofiary Smoleńskie, które państwo polskie (które zdało egzamin) tak godnie pochowało, że każda kolejna ekshumacja przynosi drastyczne niespodzianki. Prawowierni platformersi krzyż usunęli, śledztwo smoleńskie sumiennie zamiatają pod dywan, ale czy zamieść się da gdy pod dywanem pełno brudów ?

Rok 2012 – wojna polsko-polska trwa, wzbogacona o nowy element – mowę nienawiści. Posługują się nią ci wszyscy, którzy negują pancerną brzozę jako przyczynę tej strasznej tragedii i zarzucają politykom partii miłości kłamstwo i zdradę polskiej racji stanu, a rzesza ich rośnie... To jest ich przestępstwo – to, że nie boją się mówić otwarcie i w oczy co sądzą o nikczemności tych, którzy cynicznie twierdzą, że państwo polskie zdało egzamin. Za to są  represjonowani i upokarzani bez znaczenia czy mówią to w domu, na ulicy, w pracy, na szpaltach gazet, z trybun stadionów czy z ambony kościelnej.

Oni są winni. Niewinni natomiast są ci, którzy kpili sobie wtórując temu, który powiedział „Jaki prezydent, taki zamach”, a który teraz zajmuje urząd, z którego kpił i kompromitował. B.Komorowskiego dziś miejsce po śp.Prezydencie Kaczyńskim, które zajął  już nie uwiera, nie hańbi. Urząd prezydenta już jest dobry...

 

Czy Smoleńsk to zamach ? Tak – zamach ! Zamach - na życie ludzkie, zamach na prawa i wolności obywatelskie, zamach na najświętsze wartości Narodu Polskiego, zamach na jego inteligencję ! 

 

 

 

 

POLAKU – DZIŚ 10.12.2012. PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

GDY ZMROK ZAPADNIE ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ W INTENCJI WOLNEJ POLSKI

 

 

KOMENTARZE

 • ............
  http://www.youtube.com/watch?v=b4kBLt2HVZM
 • @contessa 14:26:52
  Zapalam ...
 • zapalam swiece
  Zapalam i modle sie za ich dusze i za WOLNOSC NASZEJ OJCZYZNY !!!
 • Lista smoleńska dziś się powiększyła [`]
  Swiatełko Pamięci dla Krzysztofa Zalewskiego....

  Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie !

  http://vod.gazetapolska.pl/1848-dlaczego-naukowcy-nie-chca-rozmawiac-o-katastrofie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY