Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
227 postów 4862 komentarze

Dum spiro, spero...

contessa - widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

JAK SIĘ MASZ, MARSZAŁKO KOPACZ ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie o zdrowie oczywiście pytam ale o samopoczucie po tym jak wszystkie kłamstwa smoleńskie marszałki od dziś noszą znamiona przestępstwa ?

Jak  macki obrzydliwej poczwary wypełzły spod płyty nagrobnej śp.Anny „Solidarność”, a każda z tych macek wypisuje na cmentarnej ziemi tamte znamienne słowa obecnej marszałki, a wtedy tamtego pamiętnego kwietnia’ 2010, ministry zdrowia : 

 

Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów

przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny

nie byłyłatwe i to państwo musicie wiedzieć.

Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani

jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może

kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy

i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie

musieli do siebie nic mówić. Wykonywali jak fachowcy

swoją pracę, z wielkim poszanowaniem ofiar tej

katastrofy.

 

//orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/d43880e41ebf5310c125771500009ffd/%24FILE/65_b_ksiazka.pdf str.140

 

Czy jest w stanie marszałka Kopacz spojrzeć dziś  prosto w oczy Synowi i Wnukowi śp. Anny Walentynowicz po tym jak okazało się, że przez 28 miesięcy odwiedzali grób swej Matki i Babci, w którym spoczywają nieznane zwłoki ?

 

Jak spojrzy dziś marszałka Kopacz w oczy Rodzinom i Bliskim tych pozostałych 95-ciu Ofiar Smoleńskich, co odpowie gdy spytają – kogo pochowałem ???

 

Czy spojrzy marszałka Kopacz milionom Polaków w oczy po tym jak nakłamała bezczelnie z trybuny Sejmu RP i wręczyła min.Boniemu pałeczkę w sztafecie kłamstwa?

Boni wtedy powiedział :

 

 

 

"Nadal współczujemy rodzinom,

ale wydawało nam się, że też jest ważne to, aby

szczątki dotarły do bliskich w kraju i żeby każda rodzina

miała również prawo zdecydować o tym, co

będzie się działo dalej."

 

 

Skierowane do Kopacz pytaniazadaję równieżKomorowskiemu, Tuskowi, Seremetowi i całej tej szemranej bandzie parulsko-millerowskiej, która prawie dwa lata tańczyła jak im ruskie zagrają i oburzała się na tych, którzy wiary ruskim za złamany – tfu ! - szeląg –  nie dawali, bydłem, nekrofilami ich zwąc  ???

 

Jak się dziś macie i  wy  - wszystkie nieroby, medialne dupowlazy, gnidy celebryckie, wałęsające się od mikrofonu do mikrofonu?

 

 

To był wasz ostatni egzamin !

                                                                             

Wy – Komorusko-Tuskie tłuki

Kozieje, Wajdy, Środy, Szczuki,

Nałęczo-Niesiołowskie trepy,

Millery, Laski, Klichy, Rzepy,

wiertniczo-czerskie  parszywe świnie,

lizy, stokrotki w wazelinie,

ruskie pachołki cuchnące trupem -

dziś pocałujcie Polaków w dupę !

 

 

KOMENTARZE

 • Pod sąd
  ale który ?
 • @KrisJora 21:20:37
  No właśnie!
 • Jedno jest pewne jak amen w pacierzu
  Minister zdrowia Ewa Kopacz, publicznie i z trybuny sejmowej, w trakcie pełnienia obowiązków służbowych, poświadczyła nieprawdę, co spowodowało wprowadzenie w błąd Sejmu - najwyższego organu władzy ustawodawczej R.P. co do istotnych okoliczności katastrofy w której poniosło śmierć 96 osób ze szczytów władzy.

  W toku śledztwa , prokuratura wojskowa ustaliła ponad wszelką wątpliwość że polscy anatomopatolodzy NIE UCZESTNICZYLI w autopsjach przeprowadzanych w Moskwie.

  Sprawą sądu jest ustalenie motywów i skutków tego przestępstwa dla Rzeczypospolitej Polskiej.

  Immunitet pani Kopacz nie jest wieczny a ewentualne przedawnienie tego ewidentnego przestępstwa nastąpi nieprędko.
 • Kłamczucha polska
  Nic dodać, nic ująć.
  Po prostu hańba.
 • Nigdy nie pozwoliłbym żadnej z ww. kreatur
  pocałować mnie w dupę. W obawie o zdrowie tej szlachetnej w stosunku do ich pysków części ciała.
  Wiersz cudny!
 • Takie osobniki
  powinny sie obwiesić w ciemnym lesie. Gdyby miały choć odrobine wstydu i poczucia przyzwoitości. Ale PO i jej zwolennicy to ludzie bez honoru, czci, przyzwoitości i sumienia. jednym sowem lemingi.
 • Czy Ewa Kopacz, za swoje kłamstwa i oszustwa, nie powinna już stać przed sądem?
  Przecież każdy dzień zajmowania przez nią fotela Marszałka Sejmu, to hańba dla Polski - podobnie zresztą, jak i poprzednio, każdy dzień jej "pracy" na stanowisku ministra zdrowia!
  Poza tym: Czy pobieranie pensji w takich przypadkach nie jest zwykłym wyłudzaniem?
 • @
  A może by tak wziąć w leasing od Francuzów gilotynę?
  W przeciągu tygodnia wiele spraw tajemnych by się wyjaśniło.
  Dziura budżetowa sama by się załatała.
  Gwarantuję nagły zwrot akcji wielu śledztw.
 • @1normalnyczlowiek 00:52:11
  A przepraszam bardzo,jaki sąd masz na myśli? Te w Gdańsku czy ten który skazał za antykomora,czy ten od Pruszkowa ....?

  Jedyny przed którym tak gnida powinna już stać ,to ten ostateczny!!!!!
 • contesso
  Ja też mam nadzieję że to był dla nich ostatni egzamin i wkrótce już przestaną zatruwać nam środowisko.
 • @Anna.M.
  "Jedyny przed którym tak gnida powinna już stać ,to ten ostateczny!!!!!"

  Aż tyle bym nie czekał. :)

  Może przydałoby się na chwilę powrócić do dawnej "tradycji"?

  "- najczestsze ordalia to: pojedynek, próba ognia, rozpalonego żelaza, gorącej wody, losowanie, próba zimnej wody oraz poświęconego kęsa ...

  - w przypadku czarownic stosowano próbę pławienia, która polegała na wrzuceniu podejrzanej kobiety do wody. Jeśli tonęła to była niewinna. Jeśli jednak utrzymywała się na powierzchni to świadczyło o jej przestępstwie. Wierzono, że woda nie może przyjąć do siebie człowieka złego."
  http://nieznanahistoria.blox.pl/2009/11/Sady-boze.html

  A gnidy podobno dobrze pływają ... :)
 • @janolsza 22:09:43
  Jej chłop już ją ma w dupie, lecz to ten sam sort, b. prokurwator i złodziej. Ona jest Moniką Levinsky dla ryżego, taką samą jak Dereszowa dla Stolzmana. Nie darmo przeprowadziła się do Gdańska by być blisko kochanka, w dniu 9/10.04.2010 mieli tam parapetuwę Donek, Bronek i reszta tego skurwysyństwa. Pzdr.
 • @Anna.M. 00:53:12
  Pozostał bym przy staropolskim zwyczaju czyli osadzaniu na palu z dodatkami przed osadzeniem, gwarantuję, że języki rozwiązują się przed obsprawieniem i w czasie, że aż miło byłoby słuchać. Pzdr.
 • drogi kosztowny episkopacie daj głos w obronie godności POLAKÓW
  A co by się stało gdyby tak raz na 100 lat sekta naszych biskupów i arcybiskupów stanęła w OBRONIE PRAWDY gdy jak na dłoni widać ewidentne łgarstwo tej nie wiem jak nazwać to coś bo na miano człowieka nie zasługuje.Czy biskupi nie mogliby raz jeden raz nazwać to COŚ po imieniu,może ułatwiło by to reszcie katolickiego społeczeństwa wsadzenie tego czegoś do więzienia na wieloletnie dożywocie ,choć jestem zdecydowanie za karą śmierci i to najlepiej taką jaką wykonywano w Smoleńsku,a potem spychach - tu za słowami Kukiza.Jeżeli choć jeden biskup czuje się POLAKIEM to jako osoba z wyższych niż my BARANY sfer i jako osoba NIETYKALNA mógłby pomóc....no chyba że nie mamy już ani jednego biskupa POLAKA ,no to trudno .....zostaje pogodzić się z tym że MARSZAŁKIEM POLSKI jest takie kryminalne,barbarzyńskie coś ......
 • 5*
  Po raz kolejny powtórzę: TO TE OBIECYWANE NOWE STANDARDY PO, TUSKOWEJ FERAJNY!
 • kochani !!!
  jeszcze trochę cierpliwosci,ten wrzód już tak nabrzmiały iż tylko patrzeć jak pęknie...znieście ten ból przez jeszcze jakiś czas...to już widać że niedługo będzie trzeba czekać ...odpowiedzą za te ostatnie lata hańby i za to co uczynili z POLSKĄ !!! ODPOWIEDZĄ !!!
 • @val 08:28:49 Propozycja z sieci, co Ty oraz Wy z autorem na to?
  Jeśli nie udaje się w żaden sposób przebić przez mur kłamstwa należy tak jak to się robi na całym świecie zaproponować nagrodę np. 1 mln złotych lub więcej w zależności od wagi informacji dla osoby która przekaże niezbite dowody na to aby że nie był to zwykły wypadek. W tym celu należy stworzyć rachunek i zebrać fundusze od wszystkich chętnych lub/i doliczyć do każdego numeru gazety dajmy na to 50 groszy ze wskazaniem celu dodatkowego kosztu. Nagroda powinna wystarczyć dla osoby przekazującej stosowne informacje / dokumenty / nagrania na utrzymanie jej i rodziny do końca życia np w innym kraju, przez co będzie mogła rozpocząć nowe życie nie bacząc na utratę pracy, lub inne nieprzyjemności. Tego typu rozwiązania stosowane często w krajach np bliskiego wschodu przez USA (nagroda wiadomo za kogo) dawały nadzwyczaj dobre i szybkie rezultaty. Powyższe rozwiązanie może być również tańsze w wykonaniu jeśli weźmiemy pod uwagę dotychczasową sytuację tj pracę przez przeszło 2 lata dużej grupy ludzi pragnących wyjaśnić zdarzenie. Jeśli sumienie, przestało funkcjonować to na pewno chęć szybkiego zysku zadziała jak 2+2 jest 4. Kwestia nagłośnienia sprawy w Polsce, USA i za wschodnią granicą. Sama Polonia w USA jest w stanie zebrać taką kwotę w ciągu 1 miesiąca. Potwierdzeniem może być fakt zebrania kilkudziesięciu tysięcy podpisów pod petycją do Białego Domu w sprawie wyjaśnienia tragedii Smoleńskiej w zaledwie kilkanaście dni. Pewnie każda a na pewno większość z tych osób przekazałaby równowartość 10 - 50 $ na tak szczytny cel. 40.000 X 30 $ daje 1,2 mln zielonych tj. 1,2 mln x 3.3 PLN daje prawie 4 mln PLN. Czy jest ktoś o nieczystym sumieniu kto się oprze takiej nagrodzie plus bonus w postaci spokojnego snu. Proszę o kopiowanie i wklejanie na inne fora (wyłączając WP. Onet itp. cenzurki)
 • Zsieci.
  W TRUMNACH MOGĄ BYĆ ZWŁOKI OFIAR Z ZAMACHU W ROSYJSKIM METRZE

  29 MARCA 2010 ROKU DOSZŁO DO RZEKOMEGO ZAMACHU W MOSKIEWSKIM METRZE, PISZĘ RZEKOMEGO, BO DZIŚ TO WŁAŚNIE SŁOWO NABIERA SZCZEGÓLNEGO ZNACZENIA. W ROSJI NIC SIĘ NIE DZIEJE BEZ PRZYCZYNY, OBAWIAM SIĘ, ŻE NIE BYŁ TO ZAMACH, JAK TWIERDZĄ ROSJANIE, ALE CELOWY MORD WŁASNYCH OBYWATELI. DLACZEGO? ZGINĘŁO PONAD 36 OSÓB, BO DOKŁADNA LICZBA OFIAR NIE JEST ZNANA. 10 KWIETNIA DOCHODZI DO ZAMACHU W SMOLEŃSKU.. ŻEBY ZATUSZOWAĆ ZAMACH, DO TRUMIEN POTRZEBNE BYŁY INNE ZMASAKROWANE ZWŁOKI.. http://cyprianpolak.salon24.pl... 10 KWIETNIA MINISTER SZOJGU JADĄC DO SMOLEŃSKA ZDERZYŁ SIĘ Z MIKROBUSEM, NA MIEJSCU ZGINĘŁO 20 OSÓB... ODPOWIEDŹ NASUWA SIĘ SAMA, ŻE W TRUMNACH NASZYCH RODAKÓW MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ ZWŁOKI ROSJAN. PROKURATURA MA TEGO ŚWIADOMOŚĆ, DLATEGO DLA ZMYLENIA OBYWATELI, SZCZEGÓLNIE RODZIN OFIAR CHCE EKSHUMACJI JESZCZE KILKU OFIAR, I WTEDY, JAK TWIERDZĄ WSZYSTKO BĘDZIE JUŻ W PORZĄDKU. TO TAK DLA UCISZENIA SPRAWY, ALE JEST JESZCZE KILKADZIESIĄT GROBÓW... KTO W NICH LEŻY?!!!!
 • @Ptasznik z Trotylu 22:11:50
  "publicznie i z trybuny sejmowej, w trakcie pełnienia obowiązków służbowych, poświadczyła nieprawdę"

  Jest na to jakiś artykuł w KK?
  Czy takie rzeczy, podobnie jak w kampanii wyborczej, można mówić bezkarnie?
 • a tu jak zwykle, psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
  Grubej revolucji nam potrzeba i nie kwiatowej, ale z publicznymi szubienicami i sądy doraźne, złożone z 12 obywateli.
 • @val 08:28:49
  PObierano DNA !!! już 10tego !!!! Dlaczego TVP skasowała wydanie -WIADOMOŚCI- z 23-04-2010 http://www.youtube.com/watch?v... i co ? to może być zupełnie nieznane ciało ponieważ w strefie wybuchu niewiele zostało. Czy aby nie jest tak jak z zamordowanymi przez UB, NKWD i "pochowanymi" w nieznanych miejscach? Czy aby nie po to ekshumowali grób symbolu solidarności, aby wiedząc że Jej tam nie ma powiedzieć nam: "a teraz sobie szukajcie ciała waszej legendy". Zostawią grób pusty..Dalej mamy do czynienia ze wschodnią, azjatycką dziczą i ich implantami w kraju. Czy to jest tylko teoria spiskowa, że specjalnie pozwolili na ekshumację z tego grobu?
 • @Contessa
  Powiedz mi, czy jest w tym całym zafajdanym towarzystwie choć jedna osoba, która nie mogła by stanąć twarzą w twarz i kłamać w żywe oczy. Może Gowin? Niesiołowski? Kluzikowa?

  Kompletnie amoralne kurestwo. Bez cienia wstydu. Więc nie żądaj teraz od tej kobiety (lekarza!) teraz ukorzenia się.
 • APEL DO WSZYSTKICH !!!!
  Na marszu "Obudź się Polsko" nie powinno zabraknąć zdjęć Kopacz z czarną opaską bo ona już jest trupem. POlitycznym. Tak samo nie powinno zabraknąć takich zdjęć Komorowskiego, Tuska, prokurWatorów smoleńskich, Jerzego Millera itd. Oni wszyscy się pogrzebali za życia i to Polacy powinni im dawać do zrozumienia na każdym kroku.

  To nic, że Tusk się oburzy i będzie ryrał, że Polacy chcą widzieć w trumnie jego i kolesiów. Niech sobie ryra - nikt na jego zasrane życie nie dybie bo on musi żyć i wylądować w pierdlu !
  No, chyba że ten, z którym się jednał nad ciałem Prezydenta w Smoleńsku, wyśle mu seryjnego samobójcę.

  **********
  Dziękuję za komentarze - Jeszcze Polska nie zginęła !
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 • @Kula Lis 62 08:49:08
  masz pan rację ,tylko ja kwestię bym proponował rozwiązać w sposób radykalny !!!,mamy zaprzyjażnionych za wschodnią granicą wyszkolonych znakomicie, odpowiednichj ludzi ,za sto tysięcy euro zrobi wszystko ,wystarczy tylko wskazać obiekt,sprawa rozwiązana bez żadnych dodatkowych kłopotów,dla nich nie ma żadnych trudności..robi swoje i znika ,ale kasa musi być wpłacona wcześniej
 • Wierszyk kapitalny - ***** !
  Lecz też bym się nie dał pocałować tym bydlakom w cztery litery !
 • Rexturbo & rupta.co.hceta
  Tuwim inspirował.
  I kolega bloger Palnick.

  Wersja Tuwima i Palnicka tu :
  http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=838

  Pozdrawiam.
 • @rupta.co.hceta 09:22:30
  za wysokie progi dla nich.... oni są na o wiele niżej,
  wierszyk autorki CYMESIK, marsz 29ego bedzie przełomem.... trzeba przyjść z całymi rodzinami.....

  KULA LIS 62 ma super pomysł.....
 • @jazgdyni 09:07:37
  Stało się jasne dlaczego sowieckie kundle z prokuratury tak bały się udziału amerykańskiego patologa prof. Bidena w sekcjach Biden podkreślał że kluczowym badaniem w przypadku podejrzenia zamachu jest prześwietlenie RTG pozwalające wykryć odłamki metalu w ciałach ofiar. Tego badania nie wykonano w żadnej z przeprowadzonych przez "polską" prokuraturę wojskową sekcji. Za to straszą nas w mendiach rządowych możliwością napaści Putina na Gruzję ...
 • @jazgdyni 09:07:37
  Pytania w notce są oczywiście retoryczne.
  Pozdrawiam Cię.
 • @Marek Kogut 09:53:04
  I koniecznie z fotami kopary jak w mym komentarzu z 20.09.2012, godz. 09:08:25

  Pozdrawiam.
 • @Marek Kogut 09:53:04
  rano w TVP Info pani "redaktorka" dociekliwie pytała posła PiS-u czy mu nie jest wstyd, że jego koledzy partyjni zakłócają ekshumację zwłok pani Anny Walentynowicz gdy już wszystkim wiadomo, że to nie Ona. To bezczelne postkomunistyczne POmiotło ważyło się molestować posła w tej sprawie kilkukrotnie.
 • @janolsza 22:09:43
  ...chłopa już dawno zakopała...
 • prawo do decydowania?
  "Nadal współczujemy rodzinom,

  ale wydawało nam się, że też jest ważne to, aby

  szczątki dotarły do bliskich w kraju i żeby każda rodzina

  miała również prawo zdecydować o tym, co

  będzie się działo dalej."

  a jak się to ma do zakazu otwierania trumien po przewiezieniu ich do Polski, z uzasadnieniem, że zostały one objęte rosyjską jurysdykcją?
 • @Kula Lis 62 11:00:33
  czy cokolwiek jest w stanie mnie zdziwić jeszcze w kraju który kocham, niestety nie......
  łatwo zauważa się pojedyńcze gówno pod nogami,
  ale jak trzeba w nim pływać (bo tyle tego wokół, że suchego lądu nie widać) to wielu ma wrażenie że są na basenie.....
  a woda jest tak czysta że nawet można nurkować z otwartymi oczami...

  pozdrawiam
 • @Marek Kogut 11:50:34
  O skali perfidii jakiej dopuściła się prokuratura wojskowa wobec rodzin świadczy między innymi fakt, że najpierw nie pozwolono rodzinom (w końcu pokrzywdzonym w tej sprawie) na otwarcie trumien w Polsce, potem nie udzielano im zgody na ponawiane prośby o ekshumację. Obecnie pod wpływem zbyt oczywistych dowodów, że w niektórych trumnach leżą osoby inne niż stwierdzano to oficjalnie, przeprowadza się ekshumację, ale już bez udziału pokrzywdzonych rodzin. Po to by ją wyeliminować, po 2 latach prokuratura, wojskowa podjęła bezczelną wobec rodzin decyzję, że ekshumację przeprowadza nie w związku z żądaniami pokrzywdzonych rodzin ale z urzędu, choć dotychczas kategorycznie tego odmawiała, wobec czego rodziny są wyeliminowane z procedury dot. ekshumacji.
 • @Anna.M. 00:53:12
  Po co gilotyna, wystarczy polski pręgierz.
  Oni ze swą hańbą powinni stanąć przed Polakami i długo ją nosić. Razem z pasiakiem.
  Pozdrawiam.
 • @Ptasznik z Trotylu 22:11:50
  "Minister zdrowia Ewa Kopacz, publicznie i z trybuny sejmowej, w trakcie pełnienia obowiązków służbowych, poświadczyła nieprawdę, co spowodowało wprowadzenie w błąd Sejmu - najwyższego organu władzy ustawodawczej R.P. co do istotnych okoliczności katastrofy w której poniosło śmierć 96 osób ze szczytów władzy."

  Dlatego powinna opuścić Sejm RP w trybie natychmiastowym.
  Oczywiście papa Donek nie dopuści do tego dlatego presja polskiej opinii publicznej powinna być olbrzymia. Pomyślmy jak zażądać jej dymisji ?
  Bo to jest hańba by takie coś stało na czele Sejmu RP, nic że on w większości też jest wart tyle co to coś, które jego marszałką jest.

  Pozdrawiam.
 • @contessa 12:16:48
  "GW" podpowiada, co mówić o ekshumacjach!! „Gazeta Wyborcza” znalazła sposób, jak wytłumaczyć kompromitację prokuratury i ekipy Ewy Kopacz pracującej w Moskwie. Sygnał na łamach "GW" dała Agnieszka Kublik, a dzisiaj ochoczo podchwyciła go w Radiu Zet Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wczoraj Janusz Walentynowicz w poruszającym oświadczeniu poinformował: "Ciało, które zostało wyjęte z grobu, a które znajduje się na stole sekcyjnym, nie jest ciałem mojej mamy, śp. Anny Walentynowicz, które rozpoznałem w Moskwie". Jak na tę wiadomość zareagowały niektóre prorządowe media, Niezależna.pl już pisała. Na tym jednak nie koniec. „Gazeta Wyborcza” błyskawicznie znalazła sposób na wytłumaczenie karygodnych błędów popełnionych tuż po tragedii w Moskwie. I opublikowała rozmowę Agnieszki Kublik z dr Dorotą Lorkiewicz-Muszyńska z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Już pierwsze zdania nie pozostawiały wątpliwości, w jakim celu rozmowa została przeprowadzona: „w przypadku znacznego rozfragmentowania zwłok i badań drobnych fragmentów należących do kilku osób znajdujących się blisko siebie (tak jak po katastrofie lotniczej) może dojść do wymieszania materiału genetycznego, co niewątpliwie utrudni, a czasem może uniemożliwić identyfikację poszczególnych fragmentów”. Sygnał, jak należy tłumaczyć błędy w identyfikacji ofiar katastrofy, został błyskawicznie i właściwie odebrany przez polityków Platformy Obywatelskiej. Już dzisiaj rano prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia Zet stwierdziła: „Z tego, co udało mi się ustalić z różnych mediów po katastrofie smoleńskiej, to była w dużej mierze masakra, tylko niektóre ciała były łatwe do rozpoznania. Przy takiej katastrofie jest ryzyko takie, że będą te szczątki pomylone. I niestety w tym przypadku się zrealizowało.”. Ciekawe, kiedy dziennikarze "GW" czy TVN podchwycą słowa pułkownika Ireneusza Szeląga, szefa Wojskowej Prokuratury Okręgowej, sugerującego, że za błędną identyfikacji ciała jednej z ofiar, które dopiero będzie ekshumowane, odpowiadają jej bliscy. - czyli potwierdzają, że drobne fragmenty należące do kilku osób w trumnie śp. Anny z powodu znacznego rozfragmentowania zwłok dowodzą

  1.- skandalicznej niedbałości służb zajmujących się ciałami i prokuratur nadzorujących
  2.- kłamstw służb, komisji, prokuratury i ekspertów rządowych, Tuska, jego ministrów i urzędników.
  3.- tezy niezależnych ekspertów, według których przyczyną tragedii były dwa wybuchy powodujące rozpad samolotu w powietrzu. Potwierdzają też wskazaną przez nich lokalizację centrum drugiego wybuchu blisko miejsca, które zajmowała Anna Walentynowicz.
  Na marginesie można z wypowiedzi coś wywnioskować! Ciała były w dużej mierze rozfragmentowane. To potwierdza wybuch na pokładzie samolotu. No bo jak mogło dojść do znacznego rozfragmentowania inaczej. Czy jak sugeruje Anodina i Miller samolot spadł z wysokości kilkunastu metrów mogłoby dojść do tak znacznego rozfragmentowania? Oj pogubili się w kłamstwach, pogubili! A aby wiarygodnie kłamać to trzeba mieć fenomenalną pamięć!!! A jej od sprzedajnej hołoty i jej pomiotu z korzeniami za Donem lub w czworakach wymagać nie można.
 • @Kula Lis 62 12:13:08
  Swoją szosą ja się (delikatnie i uprzejmie) dziwię rodzinom ofiar katastrofy. Gdyby to mój bliski zmarł w podobnie podejrzanych okolicznościach, to już w 2010r. miałabym w ręku wyniki badań. Na np.pl pisałam jak można było tego dokonać ślizgając się po granicy prawa (tj. nie podpadając mu a osiągając swoje). Oczywiście po uprzednim publicznym złożeniu oświadczenia, że nie mam w planach samobójstwa;)).
  Nie wiem, czy tacy byli zastraszeni, czy tacy naiwni (i ufali tut. organom) - nie mnie rozstrzygać. Ot, dziwię się i tyle.
 • @val 08:28:49
  Ile ? Do 29 września ? Myślisz, że ten Marsz coś zmieni ?

  To już więcej mógłby sprawić pogrzeb śp.Anny Solidarność na którym powinny być tysiące Polaków.

  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 11:00:33
  Wesoła wdówka Szmajdzińska w tv też się "bulwersowała" graniem Smoleńskiem, a rzeczywistość jest taka, że nawarzyli piwa i sami muszą je wypić ale chcą żeby ktoś inny za nich to zrobił.

  Im teraz na każdą taką chamską odzywkę trzeba postawić głośno jedno pytanie - kto przez ponad 2.5 roku spoczywał w grobie Anny Walentynowicz i kto do tego doprowadził.
  I będzie po dyskusji, pójdą jak zmyte.

  Pozdrawiam.
 • @Baś 11:48:35
  Z tym zakazem otwierania trumien to myślę, że było tak :

  Tusk do Arabskiego - co tu wykombinować żeby nie otwierali trumien bo się wyda ?

  Arabski do Tuska - spoko, szefie ! Powiemy, że ruskie zabronili otwierać i bydło to kupi.

  Pozdrawiam.
 • @Akwedukt 22:15:52
  "Po prostu hańba."

  Jesteś w błędzie Drogi Akwedukcie ,to nie hańba ,to coś zupełnie innego.
  By się zhańbić to najpierw trzeba mieć HONOR!!!
  Czy sądzisz ,że ta mafia to ludzie honoru?
 • @Kula Lis 62 12:13:08
  małe sprostowanie to nie perfidia, a raczej nie tylko, to wyrachowanie i współudział w zacieraniu śladów, bo czemu innemu ma służyć powoływanie "fachowców" w stylu Pani Świątek......
 • @Kula Lis 62 12:22:05
  No widzisz jakie dziady są ? Nawet przyzwoicie kłamać patałachy nie potrafią.

  A tą pindę Kublik razem z bufetową to spytam tylko - kto sprawił, że przez ponad 2.5 roku w grobie Anny Walentynowicz spoczywały inne zwłoki.
  Bufetowa won na zmywak bo jaki ona ekspert jest, od czego ? Chyba od dawania dupy.

  Może Szeląg odpowie bo to wina prokurWatur, że po przybyciu zwłok do Polski nie dopełniły swych zasranych obowiązków. Szeląg jak taki mundry niech przedstawi ustawę, zabraniającą otwieranie zalutowanej trumny przywiezionej z zagranicy do Polski.
  Nie przedstawi bo takiej po prostu nie ma.

  Co widać dziś ? Płemieł wysłał sms-a - wszystkie łęce na pokład, spława się łypła i platfołma nam tonie.

  Pozdrawiam.
 • @contessa 13:22:49
  Cenię Pani trafną dosadność, czas obwijania w bawełnę już się dawno skończył.......

  pozdrawiam
 • @contessa 12:16:48
  "...Oni ze swą hańbą powinni stanąć przed Polakami i długo ją nosić....."

  O nie!!! jeśli oni mieliby długo coś nosić ,to my musielibyśmy na nich długo patrzeć !!! Dlaczego mamy sami się karać? Nie wystarczy ?

  Ja się nie upieram przy oryginalnej ,francuskiej gilotynie, może ją zrobić jakiś nasz ślusarz. Przed ścięciem powinno się ich zawinąć w te same ruskie worki foliowe w których przylecieli NASI z moskwy.
 • @all
  Na wszystkich portalach niezaleznych glownym tematem w roznych wariantach pisze sie o ekshumacjach. Sprawa AG prawie znika a przeciez doskonale wiemy, ze taktyka obecnego (nie)rzadu jest wlasnie przykrywaie jednego skandalu wiekszym. Patrzcie, jak to sie im znow udalo Maja sposob na nas jak na lemingi, ze wlasnie ten temat nas zbulwersuje, wiec podsypuja do pieca. Malo jednej ekshumacji, bedzie druga a potem jeszcze nastepne. Na jakis czas az do wygasniecia i zapomnienia AG, bedzie to skutkowac. Gowin zabral dokumenty sadowe i cos zmanipuluje. Dziala na 100%! Zgadzam sie, ze ten temat jest istotny i trzeba to naglasniac ale nie wolno zapominac o tym, co dla nich jest niewygodne, co chca przykryc.Smutne, ze tak latwo udaje sie manipulowac tematyka na portalach i umniejszac sprawy. ktore sa obecnie wazne.
 • @contessa 12:24:34 na tą okoliczność przypominam słowa Marszałka:
  Słowa Józefa Piłsudskiego!

  Tchórzostwo
  Chcę właśnie sobą (.) podkreślić tę gorzką, bardzo gorzką prawdę, że w społeczeństwie, które walczyć o siebie nie umie, które cofa się przed każdym batem, spadającym na twarz, ludzie ginąć muszą nawet w tem, co nie jest szczytnem, pięknem i wielkiem.

  Współwinni
  Dopóki niewolnik lub wyzyskiwany bez szemrania krzywdy znosi, dopóki kark swój pokornie schyla, dopóty jest pochyłym drzewem, o którym przysłowie mówi, że na nie kozy skaczą, dopóty jest on współwinnym niewoli i krzywdy swojej.
 • Ja już to zrobiłem a Wy?
  Ewa.Kopacz@sejm.pl Szanowni Państwo. Proszę na ten adres przekazywać żądanie ustąpienia tej kłamliwej i bezczelnej bladzi, POspolitej oszustki, fałszerza z funkcji Marszałka Sejmu RP. Ta kłamliwa bladź nie jest godna sprawować tego urzędu. Pamiętamy jej kłamstwa o przekopywanej i przesiewanej ziemi, o braterskiej współpracy patomorfologów rosyjskich i polskich. Skutki tych karygodnych kłamstw spadają nie tylko na rodziny ofiar, całe nasze Państwo zostało poniżone i ośmieszone. Nie gódźmy się by takie osoby nas reprezentowały, każdego z nas, Ciebie, mnie i naszą Ojczyznę. Już dość tego. Żądam ustąpienia tej kłamliwej i bezczelnej bladzi z funkcji Marszałka Sejmu RP, ponieważ uważam, że nie ma ta kłamliwa bladź moralnego prawa reprezentować żadnego z nas, Obywateli tego Kraju ani występować jako przedstawiciel naszej Ojczyzny. Dla dobra wszystkich, jeśli masz kłamliwa bladzi resztki honoru, proszę złożyć również mandat poselski.
 • @Anna.M. 14:05:30
  Przypomnieć należy, że w 2010r. już po wszystkich pochówkach, przywieziono kilkadziesiąt kilogramów szczątków, które skremowano i pochowano w mogile zbiorowej. Wtedy pisałem: Informacja z 7.05.2010. Wklejam żeby nie umknęło na przyszłość jak to było ze zwłokami: "Jak powiedział zastępca dyrektora Zarządu Cmentarzy Komunalnych Stanisław Jankowski, w poniedziałek o godz. 17 na terenie tzw. kwatery smoleńskiej pochowane zostaną spopielone szczątki ofiar katastrofy, które w ostatnim czasie, już po oficjalnych pogrzebach, przywiezione zostały do Polski. Dwanaście urn będzie złożonych w grobie w centralnym miejscu kwatery, na terenie której pochowano 28 z 96 ofiar katastrofy w Smoleńsku." wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,10-maja-Warszawa-zegna-i-modli-sie-za-ofiary-tragedii,wid,12244745,wiadomosc.html?ticaid=1a2f4&_ticrsn=3 Oznacza to ni mniej ni więcej, tylko to, że zwłoki nie były "kompletne" pomimo, że kompletowanie trwało min. 2 tygodnie. 12 urn, nie wiemy jak dużych, po prostu resztki spalono i pochówek odbył się MIESIĄC po katastrofie! Co więc robiono przez pierwsze 2 tygodnie po tragedii oprócz karmienia nas wiadomościami o analizach DNA??? Już wtedy to kwestionowałem, bo PCR ze świeżego materiału robi się w 24h. A teraz dowiadujemy się, że uzbierało się jeszcze 12 spopielonych urn! Czy w wersji "wypadku" to w ogóle do wytłumaczenia? Przecież przed spaleniem to jest olbrzymia masa niezidentyfikowanych zwłok... Inaczej ma się sprawa w wersji zamachu- wtedy to siły są tak wielkie, że ludzkie szczątki rozrywa na strzępy. I jak to się ma do wcześniejszych zapewnień władz, że wszystkie zwłoki trafiły już do kraju?
 • Wszyscy!!!
  Mówi wam to coś?: kłamaliśmy rano, w południe, wieczorem, w nocy, na okrągło. Kłamiemy od 2007 roku PO dzień dzisiejszy, a że nie mamy fenomenalnej pamięci by łgać wiarygodnie to wszystko się sypie, na jaw wychodzi.
 • Rodzina nie rozpoznała Anny Walentynowicz w drugim z ekshumowanych ciał. Trzeba czekać na wyniki badań DNA
  Rodzina nie rozpoznała Anny Walentynowicz w drugim z ekshumowanych ciał. Trzeba czekać na wyniki badań DNA. Rodzina Anny Walentynowicz nie rozpoznała ciała swojej bliskiej. Syn i wnuk tragicznie zmarłej opozycjonistki uczestniczyli dziś w sekcji drugich zwłok - ekshumowanych w Warszawie.

  O ile wczoraj bliscy mogli kategorycznie stwierdzić, że ciało, przy którego sekcji uczestniczyli nie należało do Anny Walentynowicz, tak dzisiaj ani nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że ciało, które badano należało do śp Anny Walentynowicz. Prawdopodobnie będzie trzeba poczekać na wyniki badań DNA

  - powiedział nam mecenas Stefan Hambura.

  Wczoraj syn Anny Walentynowicz, który uczestniczył w sekcji stwierdził kategorycznie, że ciało ekshumowane z gdańskiego grobu nie należało do jego matki. Dziś wrocławscy biegli poddali badaniu drugie z wydobytych ciał, pochowane w grobie Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej w Warszawie. Istniało domniemanie, że ciała te zostały zamienione.

  ansa

  zespół wPolityce.pl
 • @Anna.M. 14:05:30
  Mnie nadal bardzo ciekawi i nie daje spokoju ta jedna NN, osoba kto nią był? co robiła na pokładzie samolotu, etc..do dziś nie wyjaśniona tożsamość tej osoby. Pamiętajcie, ja o tym pamiętam, nie liczcie, że zapomnę, zapomnimy.
 • @contessa 13:22:49
  Znając Sowietów, to powkładali do trumien jak im pod rękę podeszło. Przepraszam, jeśli kogoś urażam takim ujęciem sprawy, ale inaczej się tego wprost nie da powiedzieć, jeśli chce się oddać mentalność tych bydlaków. Kolejni bydlacy, to nasz rząd i wszystkie osoby , które przyłożyły rękę do tego żeby wyjaśnienie tej sprawy przebiegało tak jak przebiegało. Jeśli jeńcom wojennym strzelało się w tył głowy i grzebało we wspólnych dołach, i do dzisiaj nie chcą się do tego jednoznacznie przyznać, to znaczy że osłaniają tamtą mentalność, a więc przyznają, że jest to też ich mentalność. Trzeba ekshumować wszystkich, i trzeba dzwonić do tych wszystkich telewizji, wysyłać maile i nękać ich pytaniami dlaczego nie podają tych informacji. Trzeba zaczepiać tych "dziennikarzy" na ulicach i pluć im pod nogi. Trzeba to całe tatałajstwo wytykać palcami. Piętnować publicznie w miejscach gdzie mieszkają. Za to co robią nie może być przebaczenia, bo robią to świadomie. Nie tylko Rosjanie strzelali jeńcom wojennym w tył głowy. Tą samą "technologię" zastosowali polscy oprawcy na polskich patriotach. Dzisiejsze władze "tego kraju" to przecież potomkowie owych oprawców. "Niedaleko jabłko od..." mówi porzekadło. Nie spodziewajmy się, że będą oni reprezentowali polskie interesy. Oni działają w obcym, wrogim Polsce, interesie. Taka jest brutalna prawda.
 • @katharsis 14:12:51
  To nie była pomyłka. Sowieci zrobili to celowo, to ich sposób na skrajne upokorzenie wrogów,a tak traktują Polaków. Wielokrotnie we wspomnieniach ludzi przesłuchiwanych i więzionych zarówno przez Niemców i Rosjan przewija się twierdzenie, że ci drudzy oprócz fizycznego upokorzenia, pragnęli również zniszczyć i duszę.Zatem to celowe a nie przypadkowe działanie, porównywalne z budowaniem wychodków na miejscu zbrodni w Katyniu.
 • @contessa 12:35:38
  Efa Kłamacz - współczesny międzynarodowy synonim burej suki.
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @all
  z innej beczki, ale tylko nieco :
  http://www.youtube.com/watch?v=_UyPYfPoPLQ

  słowa P.Dudy ok 60 min
  pozdrawiam
 • @ATMAN 08:55:40
  //Jest na to jakiś artykuł w KK?
  Czy takie rzeczy, podobnie jak w kampanii wyborczej, można mówić bezkarnie?//

  Osoba Kopacz (słowo "pani" jakoś mi tu nie pasuje) występowała w Sejmie składając Sejmowi w imieniu rządu oficjalne sprawozdanie z czynności agend rządowych w związku z Katastrofą Smoleńską.

  Łgarstwo w takim przypadku traktowane jest podobnie jak składanie przez świadka fałszywych zeznań przed sądem (sankcja karna 5 lat).

  Każdy, w każdej chwili może na nią złożyć doniesienie do prokuratury, wszak DOWÓD przestępstwa - materiały prokuratuyry wojskowej potwierdzające brak udziału polskich lekarzy w sekcjach w Moskwie, zostały upublicznione a osoba Kopacz powiedziała w Sejmie że WIDZIAŁA jak polscy anatomopatolodzy "ramię w ramię ... itd".

  Skutki łgarstwa osoby Kopacz są bardzo poważne : od zapobieżenia prawdopodobnej dymisji rządu , wymuszonej przez Sejm aż po wynik wyborów prezydenckich 2010.
  Przy zmianie władzy osoba Kopacz pójdzie pierdzieć w pasiaki bo takich kpin ze zmarłych, z Sejmu, z narodu i z Rzeczypospolitej NIE WOLNO puścić płazem. Amen !
 • przyjdzie czas
  niestety indoktrynacja jest tak duża,że wielu z Polaków (zapytałoby się jacy POLACY?),nie rozumie co się dzieje obecnie.Jaki będzie ich los i ich dzieci?Są z reguły bardzo zaślepieni.Nie obchodzi ich myśl o zamianie ciał,katastrofie smoleńskiej jako zamachu na Prezydenta RP i podróżującej z nim elity.To nasi rodacy, którym nic z doświadczenia,z historii,z prawdy. - Byle jakoś żyć! - Nic mnie to nie obchodzi. -
  Ale przyjdzie czas ...A kamienie mówić będą ... Dawno w Polsce takiego czasu spokoju nie było ...
  Niech żyje Wolna Polska!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY